B43547B9277M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43547B9277M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B43547B9277M000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CAP ALUM SNAP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 320 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B43547B9277M000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CAP ALUM SNAP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 19228 pcs | Tietolomake | B43547 Series |
| Kategoria | kondensaattorit | Jännite - Rated | 400V |
| Toleranssi | ±20% | Surface Mount Land Koko | - |
| Koko / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) | Sarja | B43547 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.69A @ 100Hz | Arvioinnit | - |
| Polarisaatio | Polar | Pakkaus | - |
| Pakkaus / Case | Radial, Can - Snap-In | Muut nimet | B43547B9277M B43547B9277M-ND |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 36 Weeks |
| Lifetime @ Temp. | 8000 Hrs @ 105°C | Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | impedanssi | 260 mOhms |
| Korkeus - Istuva (Max) | 1.457" (37.00mm) | ESR (Equivalent Series Resistance) | 190 mOhm @ 100Hz |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C | kapasitanssi | 270µF |