Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43564A5158M000
B43564A5158M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43564A5158M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43564A5158M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero B43564A5158M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2097 pcs Tietolomake B43564,84 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.532" Dia (64.30mm) Sarja B43564
Ripple Current @ Low Frequency 7A @ 100Hz Arvioinnit -