Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43564A6278M000
B43564A6278M000
B43564A6278M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43564A6278M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43564A6278M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero B43564A6278M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1021 pcs Tietolomake B43564,84 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43564
Ripple Current @ Low Frequency 10.5A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet 495-3515
B43564A6278M
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 1.248" (31.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 43 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 4.161" (105.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 2700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 60 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 2700µF