Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43564A9338M7
B43564A9338M7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43564A9338M7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43564A9338M7
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero B43564A9338M7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1191 pcs Tietolomake B43564,84 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.532" Dia (64.30mm) Sarja B43564
Ripple Current @ Low Frequency 9.9A @ 100Hz Arvioinnit -