Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43584C4478M3
B43584C4478M3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43584C4478M3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43584C4478M3
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero B43584C4478M3 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1301 pcs Tietolomake B43564,84 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.532" Dia (64.30mm) Sarja B43584
Ripple Current @ Low Frequency 12.8A @ 100Hz Arvioinnit -