Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43601A2228M82
B43601A2228M82
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43601A2228M82 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43601A2228M82
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B43601A2228M82 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9104 pcs Tietolomake B43601 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43601
Ripple Current @ Low Frequency 4.21A @ 100Hz Arvioinnit -