Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43601B9337M82
B43601B9337M82
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43601B9337M82 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43601B9337M82
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
Product parameter
Osa numero B43601B9337M82 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 18676 pcs Tietolomake B43601 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja B43601
Ripple Current @ Low Frequency 1.81A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead Muut nimet B43601B9337M082
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 450 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.465" (37.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 330 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 330 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose