Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43601E2228M000
B43601E2228M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43601E2228M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43601E2228M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B43601E2228M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7736 pcs Tietolomake B43601 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43601
Ripple Current @ Low Frequency 4.56A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43601E2228M
B43601E2228M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 60 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 40 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 2200µF
Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43601E2188M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP