Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43634A5567M000
B43634A5567M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43634A5567M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43634A5567M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP-IN
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 14708 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
Product parameter
Osa numero B43634A5567M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP-IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 14708 pcs Tietolomake B43634 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja B43634
Ripple Current @ Low Frequency 3.23A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43634A5567M
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Valmistajan toimitusaika 36 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Korkeus - Istuva (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 200 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 560µF Sovellukset General Purpose