Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43634B9567M002
B43634B9567M002
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43634B9567M002 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43634B9567M002
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B43634B9567M002 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15438 pcs Tietolomake B43634 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43634
Ripple Current @ Low Frequency 2.75A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 3.1A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Muut nimet B43634B9567M 2
B43634B9567M2
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 36 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 330 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 210 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 210 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 560µF Sovellukset General Purpose