Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43640A5157M080
B43640A5157M080
B43640A5157M080
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43640A5157M080 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43640A5157M080
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
Product parameter
Osa numero B43640A5157M080 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 39232 pcs Tietolomake B43640 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B43640
Ripple Current @ Low Frequency 850mA @ 100Hz Arvioinnit -