Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43640E9477M000
B43640E9477M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43640E9477M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43640E9477M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP-IN
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 16868 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
Product parameter
Osa numero B43640E9477M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP-IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 16868 pcs Tietolomake B43640 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja B43640
Ripple Current @ Low Frequency 1.61A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43640E9477M
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Valmistajan toimitusaika 36 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 250 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 250 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose