Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43642D9337M087
B43642D9337M087
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43642D9337M087 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43642D9337M087
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP-IN
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 21287 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B43642D9337M087 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP-IN Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 21287 pcs Tietolomake B43642 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43642
Ripple Current @ Low Frequency 1.53A @ 100Hz Arvioinnit -