Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43713A5108M000
B43713A5108M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43713A5108M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43713A5108M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
72 pcs
Product parameter
Osa numero B43713A5108M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2945 pcs Tietolomake B43713, 43733 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.031" Dia (51.60mm) Sarja B43713
Ripple Current @ Low Frequency 5.29A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43713A5108M
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.874" (22.20mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 3.217" (81.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 120 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose