Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43740A9688M000
B43740A9688M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43740A9688M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43740A9688M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 534 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
Product parameter
Osa numero B43740A9688M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 534 pcs Tietolomake B43740,60 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43740
Ripple Current @ Low Frequency 17.5A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43740A9688M
B43740A9688M-ND
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 1.248" (31.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 18 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 6.681" (169.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 6800µF