Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43741A5478M000
B43741A5478M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43741A5478M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43741A5478M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 598 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
Product parameter
Osa numero B43741A5478M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 598 pcs Tietolomake B43741, 43761 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.027" Dia (76.90mm) Sarja B43741
Ripple Current @ Low Frequency 15A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43741A5478M
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 1.248" (31.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 26 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 5.677" (144.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 18 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 4700µF
Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43740B4478M3
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
  • Varastossa:1005
  • Osa#:B43740B9338M7
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
  • Varastossa:1025
  • Osa#:B43740B4478M7