Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43750A5687M003
B43750A5687M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43750A5687M003 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43750A5687M003
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 802 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
16 pcs
Product parameter
Osa numero B43750A5687M003 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 802 pcs Tietolomake B43750,70 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.583" Dia (91.00mm) Sarja B43750
Ripple Current @ Low Frequency 9.4A @ 100Hz Arvioinnit -