Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43770A4158M003
B43770A4158M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43770A4158M003 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43770A4158M003
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 805 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
16 pcs
Product parameter
Osa numero B43770A4158M003 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 805 pcs Tietolomake B43750,70 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.583" Dia (91.00mm) Sarja B43770
Ripple Current @ Low Frequency 10A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43770A4158M 3
B43770A4158M 3
B43770A4158M3
B43770A4158M3-ND
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 1.248" (31.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 26 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.681" (68.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 39 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 39 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1500µF