Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43821A9335M000
B43821A9335M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43821A9335M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43821A9335M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
Product parameter
Osa numero B43821A9335M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 273288 pcs Tietolomake B41821, 43821 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja B43821
Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B43821A9335M
B43821A9335M-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 100 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 3.3µF Sovellukset General Purpose