Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43851A1337M000
B43851A1337M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43851A1337M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43851A1337M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B43851A1337M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5778 pcs Tietolomake B41851, B43851 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 160V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm) Sarja B43851
Ripple Current @ Low Frequency 525mA @ 120Hz Arvioinnit -