Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43851A5686M000
B43851A5686M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43851A5686M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43851A5686M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
Product parameter
Osa numero B43851A5686M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 73169 pcs Tietolomake B41851, 43851 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja B43851
Ripple Current @ Low Frequency 193mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B43851A5686M
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.7 Ohm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2.7 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 68µF Sovellukset General Purpose