Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43851F5226M000
B43851F5226M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43851F5226M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43851F5226M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero B43851F5226M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 101001 pcs Tietolomake B41851, 43851 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja B43851
Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B43851F5226M
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 14 Ohm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 14 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
B43851F9226M000 Image
  • Osa#:B43851F2475M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL