Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43858B5475M000
B43858B5475M000
B43858B5475M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43858B5475M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43858B5475M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero B43858B5475M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 196094 pcs Tietolomake B43858 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja B43858
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 100kHz Arvioinnit -