Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43888A1336M000
B43888A1336M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43888A1336M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43888A1336M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero B43888A1336M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 190732 pcs Tietolomake B43888 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 160V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja B43888
Ripple Current @ High Frequency 430mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B43888A1336M
B43888A1336M-ND
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 10 Ohm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10 Ohm @ 120Hz
kapasitanssi 33µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43867A4475M
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL