Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43888A5106M000
B43888A5106M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43888A5106M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43888A5106M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4200 pcs
Product parameter
Osa numero B43888A5106M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 111983 pcs Tietolomake B43888 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja B43888
Ripple Current @ High Frequency 270mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B43888A5106M
B43888A5106M-ND
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 39.8 Ohm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 39.8 Ohm @ 120Hz
kapasitanssi 10µF Sovellukset General Purpose