Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43888F2686M000
B43888F2686M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43888F2686M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43888F2686M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero B43888F2686M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 63283 pcs Tietolomake B43888 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja B43888
Ripple Current @ High Frequency 890mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B43888F2686M
B43888F2686M-ND
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.9 Ohm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.9 Ohm @ 120Hz
kapasitanssi 68µF Sovellukset General Purpose