Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Lämpötila-anturit - NTC Thermistors > B57164K0331J000
B57164K0331J000
B57164K0331J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57164K0331J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57164K0331J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 330OHM 3450K DISC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B57164K0331J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 330OHM 3450K DISC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 156321 pcs Tietolomake B57164K Series Datasheet
Kategoria Anturit, muuntimet Sarja -
Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 330 Resistance Tolerance ±5%
Virta - Max 450mW Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W Muut nimet 495-75609