Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Lämpötila-anturit - NTC Thermistors > B57164K0470J052
B57164K0470J052
B57164K0470J052
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57164K0470J052 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57164K0470J052
Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 47OHM 2900K DISC
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
Product parameter
Osa numero B57164K0470J052 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 47OHM 2900K DISC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 159322 pcs Tietolomake B57164K Series Datasheet
Kategoria Anturit, muuntimet Sarja -
Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 47 Resistance Tolerance ±5%
Virta - Max 450mW Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W Muut nimet B57164K 470J 52