Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Kiertovirtausrajoittimet (ICL) > B57213P120M301
B57213P120M301
B57213P120M301
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57213P120M301 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57213P120M301
Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 12 OHM 20% 4A 14.5MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B57213P120M301 Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 12 OHM 20% 4A 14.5MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 132887 pcs Tietolomake B57213P0x09M3x1 (P13 Series)
Kategoria Piirin suojaus Toleranssi ±20%
Sarja P13 R @ Nykyinen 189 mOhms
R 25 ° C 12 Ohms Pakkaus Bulk
Muut nimet 495-6662 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Halkaisija 0.57" (14.5mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Inrush Current Limiter 12 Ohms ±20% 4A 0.57" (14.5mm) Nykyinen - Steady State Max 4A