Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Kiertovirtausrajoittimet (ICL) > B57237S0220M051
B57237S0220M051
B57237S0220M051
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57237S0220M051 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57237S0220M051
Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 22 OHM 20% 2.8A 15MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero B57237S0220M051 Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 22 OHM 20% 2.8A 15MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 102376 pcs Tietolomake B57237 Series
Kategoria Piirin suojaus Toleranssi ±20%
Sarja - R 25 ° C 22 Ohms