Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Lämpötila-anturit - NTC Thermistors > B57301K0103A004
B57301K0103A004
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57301K0103A004 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57301K0103A004
Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERM NTC 10KOHM 3988K PROBE
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero B57301K0103A004 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERM NTC 10KOHM 3988K PROBE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11880 pcs Tietolomake
Kategoria Anturit, muuntimet Sarja -
Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 10k Resistance Tolerance ±3%
Virta - Max 375mW Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Cylindrical Probe Assembly Muut nimet B57301K 103A 4