Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > Kiertovirtausrajoittimet (ICL) > B57364S2409A2
B57364S2409A2
B57364S2409A2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57364S2409A2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57364S2409A2
Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 4 OHM 20% 9.5A 21MM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B57364S2409A2 Valmistaja EPCOS
Kuvaus ICL 4 OHM 20% 9.5A 21MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4847 pcs Tietolomake
Kategoria Piirin suojaus Toleranssi ±20%
Sarja - R 25 ° C 4 Ohms
Pakkaus Bulk Muut nimet 495-4160
B57364S 2409A 002