Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Lämpötila-anturit - NTC Thermistors > B57411V2331J62
B57411V2331J62
B57411V2331J62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57411V2331J62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57411V2331J62
Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 330OHM 3500K 0805
Product parameter
Osa numero B57411V2331J62 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 330OHM 3500K 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5512 pcs Tietolomake B574xxV Datasheet
Kategoria Anturit, muuntimet Sarja -
Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 330 Resistance Tolerance ±5%
Virta - Max 210mW Pakkaus Tape & Reel (TR)