B57464S0400M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57464S0400M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B57464S0400M000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | THERMISTOR NTC 40OHM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | B57464S0400M000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | THERMISTOR NTC 40OHM | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 24522 pcs | Tietolomake | B57464S0400M000 |
| Kategoria | Anturit, muuntimet | Sarja | - |
| Resistanssi ohmissa @ 25 ° C | 40 | Resistance Tolerance | - |
| Virta - Max | 210mW | Pakkaus | Bulk |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C | Asennustyyppi | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 22 Weeks |
| Pituus - johdinkonfiguraatiot | - | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Yksityiskohtainen kuvaus | NTC Thermistor 40 | B25 / 85 | - |
| B25 / 75 | - | B25 / 50 | - |
| B25 / 100 | - | B0 / 50 | - |
| B Value Tolerance | ±3% |