Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Lämpötila-anturit - NTC Thermistors > B57540G0502H002
B57540G0502H002
B57540G0502H002
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57540G0502H002 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57540G0502H002
Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero B57540G0502H002 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 45697 pcs Tietolomake B57540G(1) Series
Kategoria Anturit, muuntimet Sarja -
Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 5k Resistance Tolerance ±3%
Virta - Max 18mW Pakkaus Bulk