Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Lämpötila-anturit - NTC Thermistors > B57550G0202F000
B57550G0202F000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57550G0202F000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57550G0202F000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 2KOHM 3420K BEAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero B57550G0202F000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 2KOHM 3420K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 44531 pcs Tietolomake B57550 Series
Kategoria Anturit, muuntimet Sarja -
Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 2k Resistance Tolerance ±1%
Virta - Max 32mW Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Bead, Glass Muut nimet B57550G 202F