Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Lämpötila-anturit - NTC Thermistors > B57869S0302F140
B57869S0302F140
B57869S0302F140
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57869S0302F140 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57869S0302F140
Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 3KOHM 3988K BEAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B57869S0302F140 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 3KOHM 3988K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 60113 pcs Tietolomake B57869S Series
Kategoria Anturit, muuntimet Sarja -
Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 3k Resistance Tolerance ±0.2%
Virta - Max 60mW Pakkaus Bulk