Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Lämpötila-anturit - NTC Thermistors > B57891M1102K000
B57891M1102K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57891M1102K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57891M1102K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 1KOHM 3930K DISC
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero B57891M1102K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 1KOHM 3930K DISC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 136314 pcs Tietolomake
Kategoria Anturit, muuntimet Sarja -
Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 1k Resistance Tolerance ±10%
Virta - Max 200mW Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W Muut nimet B57891M1102K