Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Lämpötila-anturit - NTC Thermistors > B57964S0202F000
B57964S0202F000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B57964S0202F000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B57964S0202F000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 2KOHM 3560K BEAD
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero B57964S0202F000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR NTC 2KOHM 3560K BEAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 42924 pcs Tietolomake B57964S Series
Kategoria Anturit, muuntimet Sarja -
Resistanssi ohmissa @ 25 ° C 2k Resistance Tolerance ±1%
Virta - Max 60mW Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Bead Muut nimet B57964S 202F