Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B58033I9505M001
B58033I9505M001
B58033I9505M001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B58033I9505M001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B58033I9505M001
Valmistaja EPCOS (TDK)
Kuvaus CAP CER 5UF 900V 6-DIP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B58033I9505M001 Valmistaja EPCOS (TDK)
Kuvaus CAP CER 5UF 900V 6-DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2274 pcs Tietolomake CeraLink™ Series BriefB58033 (LP) CeraLink™ Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 900V Toleranssi 5µF
Paksuus (Max) - Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.299" L x 0.866" W (33.00mm x 22.00mm) Sarja Ceralink™ SP