Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Paineanturit, muuntimet > B58611K1100A003
B58611K1100A003
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B58611K1100A003 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B58611K1100A003
Valmistaja EPCOS
Kuvaus PRESSURE SENSOR AKR 0.100 D40
(Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
Product parameter
Osa numero B58611K1100A003 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PRESSURE SENSOR AKR 0.100 D40 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2162 pcs Tietolomake AK2 Series
Kategoria Anturit, muuntimet Jännite - Supply 10V
päättyminen Style Solder Pad Toimittaja Device Package -
Sarja AK2 paine Type Vented Gauge
Portti tyyli Barbless Port Size Male - 0.19" (4.78mm) Tube
Pakkaus / Case 8-DIP Module lähtö Tyyppi Wheatstone Bridge
ulostulo 0 mV ~ 50 mV (5V) Muut nimet B58611K1100A 3