Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Lämpötila-anturit - PTC Thermistors > B59041R0220A010
B59041R0220A010
B59041R0220A010
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B59041R0220A010 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B59041R0220A010
Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR PTC 6.4 OHM 50% RECT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs675 pcs1350 pcs5400 pcs
Product parameter
Osa numero B59041R0220A010 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR PTC 6.4 OHM 50% RECT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 115761 pcs Tietolomake B59041R Series
Kategoria Anturit, muuntimet Toimittaja Device Package Rectangular Disc
Sarja - Resistance Tolerance ±50%
Vastus @ 25 ° C 6.4 Ohms Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Rectangular Disc Muut nimet 495-76325
B59041R 220A 10