B59100M1130A070
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B59100M1130A070 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B59100M1130A070 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | B59100M1130A070 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 34509 pcs | Tietolomake | B59100 Series |
| Kategoria | Anturit, muuntimet | Toimittaja Device Package | - |
| Sarja | B59100 | Resistance Tolerance | - |
| Vastus @ 25 ° C | 100 Ohms | Pakkaus | Bulk |
| Käyttölämpötila | 90°C ~ 160°C | Asennustyyppi | PCB, Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 22 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Yksityiskohtainen kuvaus | PTC Thermistor 100 Ohms Radial |