Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Lämpötila-anturit - PTC Thermistors > B59548A0135A020
B59548A0135A020
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B59548A0135A020 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B59548A0135A020
Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR PTC 6.8 OHM 20% DISC
(Yhdysvaltain dollareina)
560 pcs
Product parameter
Osa numero B59548A0135A020 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR PTC 6.8 OHM 20% DISC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 91968 pcs Tietolomake B595xx Series
Kategoria Anturit, muuntimet Toimittaja Device Package -
Sarja - Resistance Tolerance ±20%
Vastus @ 25 ° C 6.8 Ohms Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Disc Muut nimet B59548A 135A 20