Koti > Tuotteet > Anturit, muuntimet > Lämpötila-anturit - PTC Thermistors > B59604A90A62
B59604A90A62
B59604A90A62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B59604A90A62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B59604A90A62
Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B59604A90A62 Valmistaja EPCOS
Kuvaus THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 204067 pcs Tietolomake PTC Thermistors, Standard Series
Kategoria Anturit, muuntimet Toimittaja Device Package 0603 (1608 Metric)
Sarja - Resistance Tolerance ±50%
Vastus @ 25 ° C 470 Ohms Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet B59604A 90A 62