Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > PTC-resettable sulakkeet > B59990C120A54
B59990C120A54
B59990C120A54
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B59990C120A54 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B59990C120A54
Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 80V 50MA RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
Product parameter
Osa numero B59990C120A54 Valmistaja EPCOS
Kuvaus PTC RESET FUSE 80V 50MA RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 138626 pcs Tietolomake B599x0 Series Datasheet, 63VTaping and Packing Numbering
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Max 80V
Tyyppi Ceramic Paksuus (Max) -
Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.138" T (4.00mm x 3.50mm) Sarja -
Vastus - 25 ° C (tyypillinen) 55 Ohms Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Disc
Muut nimet B59990C 120A 54