B65531T0160A048
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B65531T0160A048 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B65531T0160A048 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | FERRITE CORE P 160NH N48 2PCS |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B65531T0160A048 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 98071 pcs | Tietolomake | B6553x, B65806 Series |
| Kategoria | Magneetti - muuntaja, induktorikomponentit | Leveys | - |
| Toleranssi | ±3% | Toimittaja Device Package | P 11 x 7 |
| Sarja | B65531 | Muut nimet | B65531T 160A 48 B65531T160A48 B65531T160A48-ND |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | materiaali | N48 |
| Valmistajan toimitusaika | 24 Weeks | Pituus | - |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Induktanssi-tekijä (Al) | 160nH |
| Korkeus | 3.30mm | aukko | Gapped |
| Liitin tyyppi A | Uncoated | Tehollinen läpäisevyys (μe) | 127 |
| Tehollinen magneettinen äänenvoimakkuus (Ve) mm³ | 253 | Tehollinen pituus (mm) mm | 15.9 |
| Tehokas alue (Ae) mm² | 15.9 | Halkaisija | 11.30mm |