Koti > Tuotteet > Magneetti - muuntaja, induktorikomponentit > Ferrite Cores > B65661D0160A041
B65661D0160A041
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B65661D0160A041 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B65661D0160A041
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero B65661D0160A041 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 68882 pcs Tietolomake B65661,62, B65812
Kategoria Magneetti - muuntaja, induktorikomponentit Leveys -
Toleranssi - Toimittaja Device Package P 22 x 13
Sarja B65661 Muut nimet B65661D 160A 41
B65661D160A41
B65661D160A41-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) materiaali N41
Pituus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Läpäisevyys (μi) 2800 Korkeus 6.80mm
aukko - Liitin tyyppi A Uncoated
Tehollinen magneettinen äänenvoimakkuus (Ve) mm³ 1990 Tehollinen pituus (mm) mm 31.6
Tehokas alue (Ae) mm² 63 Halkaisija 22.00mm