Koti > Tuotteet > Magneetti - muuntaja, induktorikomponentit > Ferrite Cores > B65803N0040A033
B65803N0040A033
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B65803N0040A033 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B65803N0040A033
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE RM 40NH M33 2PCS
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero B65803N0040A033 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE RM 40NH M33 2PCS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 70853 pcs Tietolomake B65803,04,06, B65539 Series Datasheet
Kategoria Magneetti - muuntaja, induktorikomponentit Leveys 4.60mm
Toleranssi ±3% Toimittaja Device Package RM 4
Sarja B65803 Muut nimet B65803N 40A 33