Koti > Tuotteet > Magneetti - muuntaja, induktorikomponentit > Ferrite Cores > B65805J0160A048
B65805J0160A048
B65805J0160A048
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B65805J0160A048 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B65805J0160A048
Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE RM 160NH N48 2PCS
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero B65805J0160A048 Valmistaja EPCOS
Kuvaus FERRITE CORE RM 160NH N48 2PCS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 83564 pcs Tietolomake B65805,6,22, B65539,18 Datasheet
Kategoria Magneetti - muuntaja, induktorikomponentit Leveys 6.80mm
Toleranssi ±3% Toimittaja Device Package RM 5
Sarja B65805 Muut nimet B65805J 160A 48